Utveckla ditt skrivande mer med hjälp av individuell textrespons.
Det här är inte en fristående kurs utan en modul för skrivcoachning till kursen Skriv texter som når fram. Den kursen är gjord som en självstudiekurs, men kan med fördel också kombineras med textrespons på de texter du tränar på att skriva i kursen.
Du får textrespons av mig vid tre tillfällen samt korrekturläsning av den slutgiltiga versionen av din text.
Eftersom du köper skrivcoachningen som ett tillägg kan du välja att göra kursen med textrespons direkt, eller så gör du den som självstudiekurs först och köper till den här modulen senare. Det är verkligen ingen nackdel, för då skriver du en ny text till coachningen och får därmed mer träning.
Läs mer om hur coachningen går till på sidan Om skrivcoachningen och i den här modulens introduktionskapitel nedan som är öppet för alla.
Om du har köpt Skriv texter som når fram för mer än ett halvår sen och inte längre har tillgång till den mejlar du mig bara och säger att du vill göra den med skrivcoachning så öppnar jag den för ytterligare sex månader. Den individuella coachningen ges under en sexmånadersperiod.

3 000,00 kr ex moms